Imię i nazwisko:
Stanowisko:
e-mail:
tel.:
gabinet:
Konsultacje:
 mgr Michał Musielak
asystent
michal.musielak@utp.edu.pl
52 340 86 82
201 (bud. 2.7)
 kontakt mailowy

Research papers:


*  *  *E-dydaktyka

Z uwagi na obecną sytuację zajęcia w najbliższym czasie będą odbywały się wirtualnie.

Głównym kanałem komunikacji będzie Microsoft Teams. Uprzejmie proszę o dołączenie do odpowiedniego zespołu na https://teams.microsoft.com/ – kody zespołów dostępne są na grupach na FB, można też je otrzymać od starostów roku. Bycie w zespole jest niezbędne, żeby móc uczestniczyć w zajęciach.

Dodatkowe kanały komunikacji to:

Przed zajęciami będę wrzucał na zespoły pliki ze streszczeniem materiału – bardzo podobne do materiałów, które są tu na dole strony, tylko podzielone na oddzielne tematy. Natomiast po zajęciach na Teams pojawi się obowiązkowa praca domowa. Będę zapewne sprawdzał ją tylko na wyrywki, ale od razu uprzedzam, że wolę pracę zrobioną samodzielnie i z błędami niż skopiowaną od kolegów – bo chodzi o to, żeby Państwo czegoś się przy tym nauczyli.

Ponadto będę miał konsultacje na Teams w terminach, które sobie na bieżąco ustalimy. Na konsultacjach w szczególności w razie potrzeby będę wyjaśniał jak zabrać się za pracę domową oraz tłumaczyć wszystkie niejasności z zajęć. Oczywiście bardzo serdecznie zapraszam do korzystania.

Zdaję sobie sprawę, że być może nie wszyscy Państwo mają stały dostęp do komputera i nie wszyscy mają wystarczająco szybki internet. Jeśli z tych powodów nie będą mogli Państwo uczestniczyć w spotkaniach on-line, proszę o niezwłoczną informację mailową – pomyślimy wtedy o jakimś indywidualnym rozwiązaniu. Proszę również o informację, jeśli ktoś ma problemy z dołączeniem do zespołu na Teams.

To trudny czas dla nas wszystkich, a od Państwa taka forma zajęć będzie wymagać sporej samodzielności. Ale mam nadzieję, że damy radę. Wdzięczny też będę za wszelkie sugestie co można w zajęciach poprawić i/lub ulepszyć – to nowa forma dla nas wszystkich, więc pewnie wspólnie będziemy dochodzić do optymalnego kształtu metodą prób i błędów.


Zaliczenia e-ćwiczeń.

Wszystkie informacje o zaliczeniach ćwiczeń można znaleźć tutaj:

==> ZALICZENIA <==

Transport – lista zaliczeń obecności

Budownictwo – lista zaliczeń obecnościMateriały

Tablice matematyczne

Całki z rozwiązaniami

Analiza matematyczna 1                   Odpowiedzi do zadań

(funkcje jednej zmiennej, własności funkcji, granice funkcji; pochodne, ekstrema lokalne i globalne funkcji jednej zmiennej; całki pojedyncze: nieoznaczone, oznaczone, niewłaściwe; szeregi liczbowe)

Analiza matematyczna 2

(funkcje dwóch zmiennych, ekstrema lokalne i globalne, całki podwójne i potrójne, całki krzywoliniowe nieskierowane i skierowane, całki powierzchniowe nieskierowane i skierowane, równania różniczkowe I rzędu)

Algebra liniowa z geometrią 

(wektory i macierze, układy równań liniowych, geometria analityczna: proste i płaszczyzny, liczby zespolone)

Logika i teoria mnogości

(rachunek zdań, rachunek kwantyfikatorów, rachunek zbiorów, relacje, funkcje jako typ relacji)

Powtórka z liceum:   Część 1   Część 2   Część 3   Część 4


Literatura

Podstawowa:
M. Lassak Matematyka dla studiów technicznych
M. Lassak Zadania z analizy matematycznej

Uzupełniająca:
W. Krysicki, L. Włodarski Analiza matematyczna w zadaniach cz. 1
M. Gewert, Z. Skoczylas Analiza matematyczna 1. Przykłady i zadania.